Zdravím,

Vítejte na stránkách již šestého pokračování LARPu Trollsburg. Letošní rokčník se odehraje na zřícenině hradu Vikštejn (mapa zde). Úvodem chci upozornit, že stránky se upravují a spousta věcí zde bude přibývat postupem času, ať už útržky z knihovny, výběr postav, které si můžete zahrát, atd. O aktualitách budeme informovat na facebookových stránkách.

A teď již k události samotné.
Čeká vás zajímavý a propracovaný příběh s velikým prostorem pro jeho manipulaci. Děj volně navazuje na události, které se ve městě Trollsburg již staly v minulých ročnících. Celý larp, letos nesoucí podnázev „Vzkříšení“, se odehrává ve světě Aniriel a městě Trollsburg, domácím městě rodu Nordssonů. Tento fantasy svět je posazen do dob elfů, trpaslíků, goblinů, ghartů a další havěti, kterou si jen dokážete představit. Příběh akce je postaven tak, že se zde mohou realizovat milovníci klasiky, ale zároveň i hráči hledající něco speciálního. Fantazii se meze nekladou.

Co již teď mohu říci, je to, že na místě na Vás čeká hospůdka, nesoucí vlídný název „U Šňupala“, a její neméně vlídná obsluha, jež Vám bude po celou dobu akce poskytovat možnost občerstvení. Pro letošní rok jsme přišli s malou změnou, tou je možnost přiobjednat si jídlo na všechny tři herní dny. Objednání si jídla je možné při registraci samotné.
Na místě budou umístěny Toi-Toiky s dostatkem měkkého toaletního papíru.

Přeneseme se nyní k ubytování. Na základě náročnosti hráčů a vize LARP jako takový zlepšovat, bude hráčům s ubytováním jiným než dobovým či fantasy (klasické iglučko) automaticky přidělen status „Prostý lid“, viz knihovna.

Kostýmy jsou ve vaší režii stejně tak, jako tvorba vaší postavy (viz pravidla a rady k tvorbě postavy).Čím víc nás bude, tím lepší akci si pro sebe vytvoříme…

S pozdravem Druid Nordsson a orgo tým

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain