Zdravím,

Vítejte na stránkách již osmého pokračování LARPu Trollsburg. Letošní ročník se opět odehraje na zřícenině hradu Vikštejn (mapa zde). Úvodem chci upozornit, že stránky se upravují a spousta věcí zde bude přibývat postupem času, ať už útržky z knihovny, výběr postav, které si můžete zahrát, atd. O aktualitách budeme informovat na facebookových stránkách.

A teď již k události samotné.
Čeká vás zajímavý a propracovaný příběh s velikým prostorem pro jeho manipulaci. Děj volně navazuje na události, které se ve městě Trollsburg již staly v minulých ročnících. Celý larp, letos nesoucí podnázev „Nová krev“, se odehrává ve světě Aniriel a městě Trollsburg, domácím městě rodu Nordssonů. Tento fantasy svět je posazen do dob elfů, trpaslíků, goblinů, ghartů a další havěti, kterou si jen dokážete představit. Příběh akce je postaven tak, že se zde mohou realizovat milovníci klasiky, ale zároveň i hráči hledající něco speciálního. Fantazii se meze nekladou.

Co již teď mohu říci, je to, že na místě na Vás čeká hospůdka, nesoucí vlídný název
„U Šňupala“, a její neméně vlídná obsluha, jež Vám bude po celou dobu akce poskytovat možnost občerstvení. Opět bude možnost si přiobjednat jídlo, viz info. Objednání jídla je možné při registraci samotné.

Na místě jsou dva moderně vybavené záchody se skvěle měkkým a voňavým toaletním papírem.

Přeneseme se nyní k ubytování. Na základě náročnosti hráčů a vize LARP jako takový zlepšovat bude hráčům s ubytováním jiným než dobovým či fantasy (klasické iglučko) automaticky přidělen status „prostý lid“, viz knihovna.

Kostýmy jsou ve vaší režii stejně tak jako tvorba vaší postavy (viz pravidla a rady k tvorbě postavy).Čím víc nás bude, tím lepší akci si pro sebe vytvoříme…

S pozdravem Druid Nordsson a orgo tým

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich